« התחילו בהרשמה כאן נפתחה ההרשמה לסמסטר חורף 2018 - הקדימו להירשם 03-6161237
çæåø ìãó äáéú
סיפורים וטרינריים
חתול ראשון באפריל


נכנסו למרפאה בבהילות הבוקר אימא ובת, נושאות ארגז קרטון.

 

בתוכו שכן חתול פרסי לבן יפהפה, עם פרצוף שטוח ועיניים זהובות וגדולות.הן סיפרו קצרות נשימה כי לפני מספר דקות החתול נפל מקומה חמישית.

 

הן היו בטוחות לפי הרעש ששמעו מלמטה כי החתול "נמרח" על המדרכה, וחששו מאד כי הן ימצאו אותו בצורת פיתה.

 

להפתעתן  מצאו אותו חי ונושם והבהילו אותו מיידית למרפאתי.

 

בבדיקה שטחית נראה היה שהחתול סובל משוק קל, אולם פרט לזה לא ניכרו עליו כל פגיעות חיצוניות.

 

בדקתי ביסודיות את 4 הגפיים, הולכנו אותו מעט על רצפת המרפאה, והוא התהלך כרגיל. הטמפרטורה שלו הייתה מעט נמוכה, אולם ייחסתי זאת להלם שבו הוא נמצא.

 

החלטתי שלא לצלם אותו ברנטגן בשלב זה מכיוון ולא רציתי לטשטש אותו במצבו הנוכחי, לפיכך הסתפקתי בתרופות נגד שוק ובויטמינים. הסברתי לאימא ולבת כי למעשה הוא לא ניזוק כלל, ויצא בדרך נס מנפילה של חמש קומות ללא פגיעה משמעותית.

 

אולם בכל זאת, במידה ומצבו יחמיר או שהוא יגלה קשיים בנשימה, השבעתי אותן כי יחזרו אליי במהירות, וכי הן יכולות להתקשר אליי בכל עת, ביום ובלילה, תמיד ובכלל, ובשבוע הקרוב בפרט.שתיהן יצאו מן המרפאה מרוצות.

 

אולם לאחר מספר דקות חזרה האימא למרפאה עם הבעת מצוקה על פניה. שאלתי אותה אם קרה משהו לחתול.

 

 

לא, הסבירה, פשוט התקשרתי בטלפון לביתי השנייה שחיה בעיר אחרת, והיא לא מאמינה לי שהסיפור הזה אמיתי . היא משוכנעת שזו מן מתיחה משונה  שחמדנו לנו לצון על חשבונה. אני מבקשת ממך דוקטור,  לתת לי פירוט של המקרה הרפואי מן המחשב שלך בדפוס, עם חותמת שלך, רק כך אני אשכנע אותה שמדובר במקרה אמיתי ולא במתיחה זדונית של הראשון באפריל!!!


חזרה לכל הסיפורים הוטרינריים >>   למעלה

 

 קורס ספרות וטיפוח
כלבים וחתולים
קורס טיפול
בעזרת בעלי-חיים
קורס עוזר/ת לרופא וטרינר
ומנהל/ת פינות חי

נפתחה ההרשמה לקורסי קיץ 2019
הקדימו להירשם 03-6161237f      מגן דוד ירוק - אנשים למען חיות    |    מרפאה    |    מספרה    |    מכללה       מרכז מידע ורישום: עוזיאל 4, רמת גן 03-6161237